Kek Pişirme

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15 MB
  • Version 1.9.4
  • Dil İngilizce
  • Firma netgames834
Kek Pişirme oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve oyunu kızlarınıza hediye ederek, kızlarınızın mutfaktaki tüm yeteneklerini sergileyebilecekleri eğlence

Kek Pişirme oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve oyunu kızlarınıza hediye ederek, kızlarınızın mutfaktaki tüm yeteneklerini sergileyebilecekleri eğlenceli mi eğlenceli bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Kek Pişirme oyununda kızlarınız tamamen kendilerine özel olan, diledikleri gibi her türlü araç - gereç ve malzemeyi kullanabilecekleri, çok keyifli bir sanal mutfakta lezzetli bir bisküvili ve çilekli pasta yapacaklar. İlk olarak menüde bulunan bisküviyi seçip özel merdane ile kıracak ve parçalayacaklar. Sonra da çırpma kabına alarak içine krema, süt şeker, yumurta, vanilya, kakao gibi malzemeleri ekleyerek çırpacak ve enfes bir pasta keki elde edecekler.

Sonra da çilekleri tek tek dilimleyecek ve çilekli sos ile lezzetlendirdikleri pastasının üzerini kaplayacak ve süsleyerek servise hazır hale getirecekler. Kızlarınızın el becerilerini geliştirecek olan bu eğlenceli oyunu Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Kek Pişirme indir